Pierwszy w Polsce taki ośrodek! Ogólnopolskie Centrum Terapeutyczne Dla Ofiar Wypadków i Służb Ratownictwa już otwarty!

Medal im. dr Henryka Jordana


Jest nam niezmiernie miło pochwalić się iż podczas uroczystego otwarcia naszego Centrum Zarząd Stowarzyszenia został odznaczony medalmi im. Dr Henryka Jordana. To ogromne wyróżnienie dal naszej pracy a zarazem zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonych działań na rzecz pomocy dzieciom zwłaszcza tym poszkodowanym w wypadkach. Przyjęliśmy to odznaczenie w imieniu wszystkich którzy do początku naszej działalności wspierali nas i pomagali: sponsorzy, media, instytucje, urzędy, firmy, osoby prywatne przy tej okazji BARDZO wam dziękujemy.

Edward Polek Jakub Leszczyński

Medal im. dr Henryka Jordana – odznaczenie nadawane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci za szczególne zasługi dla rozwoju opieki zdrowotnej i upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
Medal im. dr Henryka Jordana został ustanowiony w 1974, jako najwyższe odznaczenie TPD. Przyznawany za systematyczną pracę lub wybitne zasługi na polu rekreacji i usportowienia dzieci i młodzieży, między innymi w organizowaniu rekreacji w czasie wakacji i ferii. Medal jest jednostopniowy.
Medal jest zawieszony na wstążce szerokości 30 mm koloru błękitnego z białym szerokim pionowym paskiem pośrodku lub na metalowej zawieszce o wymiarach 24 x 17 mm o tych samych kolorach. {źródło Wikipedia}

Galeria